[]

Fabrikada isci güvenligi kontrolü

Bölüm sefi gece vardiyasindaki iscilerin can güvenligi icin ilgili bölümlere kamera takilmasini önerdi. Böylelikle birbirinden 50 metre kadar uzakta calisan isciler bir kaza durumunda birbirlerini kisa sürede görüp müdahle edebilecekler.

Soru: Kamera disinda, bunu yapabilecek baska cihazlar taniyormusunuz?


 
Bileklikle tarzı vericiler var. Belli bir süre hareketsiz durduğunda etraftaki vericiler sayesinden istenilen merkeze haber veriyor.

Kapalı ve yalnız çalışılan yerlerde işçilerin başına bir şey gelip baygınlık durumuna karşın kullanılıyor.
  • burfak  (13.12.17 14:00:06) 
şöyle birkaç link buldum belki işe yarar bir şeyler

www.wearable-technologies.com

www.staysafeapp.com
  • senolll  (13.12.17 16:18:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.