internetten vitamin almak

değerli amazon ve ali express guruları, benim peder gözleri için balık yağı içeren bir vitamin kullanmakta. türkiye'de satılanların hem içindeki tablet sayısı az hem de tablet sayısına oranla fiyatı pahalı. yurt dışında satılan muadilleri hem daha uygun hem de içindeko tablet miktarı fazla. bu nedenle amazon'dan sipariş verelim istedik. sorum şu;

1- yurt dışından vitamin sipariş edebiliyor muyuz?
2- sipariş edebilirsek gümrüğe takılmadan ürünü alabiliyor muyuz? bir ara doktor reçetesi getirme şartı aranıyordu, bunu, onun için sordum.
3- reçete gerekliyse doktor göz hekimimi olmalı yoksa herhangi bir doktor da yazabilir mi?

Bir keresinde amazon üzerinde centrum 365 siparişi vermiştim. Türkiye'dekiler hem 29'luk pakette hem de çok pahalı idi ve sorunsuz gelmişti ama bu dediğimin bir 5 yılı var. Yılbaşından dolayı gümrükler yoğun olabiliyor. Yalnız ilaçlar kesinlikle yasak.

  • lubbullub  (12.12.17 19:47:39)