[]

Iphone bozuk yedekleme dosyası kurtarma

Yüzlerce kez sorulmuş olabileceği için utanarak soruyorum. temiz kurulum entrylerini görünce ve iphone 6 cihazım gittikçe yavaşladığı için güncellemeyi ben de telefonu sıfırlayarak yapayım dedim. itunes üzerinden yedeklememi yaptım, telefonu sıfırladım, fakat geri yüklerken "bozuk yedekleme dosyası veya yedekleme uyumlu değil hatası" veriyor. defalarca geri yüklemeyi denedim, cihaz ve itunes en güncel sürümdeler. 4 tane recovery programı denedim fakat bozuk olan recovery dosyasındaki rehberime ulaşamıyorum. Bir öneride bulunabilecek var mıdır?

not: cihazı ios 11.1.2 (yedeklemeyi burda aldım) den 11.2'ye güncelledim. tekrar 11.1.2'ye geri dönüp yedeklemeyi açmaya çalıştım yine olmuyor.


 
"Yedeklemeniz bozuk veya uyumlu olmadığı için iTunes bir yedeklemeden geri yükleme yapamazsa söz konusu yedeklemeyi kullanamazsınız."
support.apple.com

  • fakirpislik06  (12.12.17 15:35:22) 
maalesef icloud da kapalıydı. pc'ye yedekleme yaparken "ben en garantisini yapıyorum" diye özellikle kapatmıştım:D sanırım diğer arkadaşın dediği gibi yapacak pek bir şey kalmadı.


  • ben hastayim  (12.12.17 16:07:38) 
Bozuk itunes yedeklerinin yardımcı programlar sayesinde içine girebilme şansınız var. iMaizing iBackup iTools gibi programlar var biraz araştırmayla bilgilerinize ulaşabilirsiniz ama olduğu gibi telefona yükleme olmuyor ne yazık ki.


  • sanquis  (12.12.17 16:28:32) 
itools bozuk karakterlerle de olsa wordpad şeklinde açabildi, kör olmazsam ordan tek tek alacağım. Teşekkürler:)


  • ben hastayim  (12.12.17 18:15:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.