[]

zurih de ne yapalım

şunu şurada yemeden, şunu görmeden, şunu yapmadan dönme dediğiniz neler var ?
 
1. rivella için, orijinali kırmızı olandır fakat şekersiz olan mavisi bence daha güzeldir. migrosta coopta falan her yerde satılır.
2. raclette yiyin kokusu kötü tadı güzeldir.
3. grossmünster'e mutlaka çıkın.
4. uetliberg'e giderek şehrin en yüksek noktasından bütün şehri izleyebilirsiniz.
5. höng de şehrin bir başka yüksek noktasıdır.
6. mövenpick'te dondurma yiyin.
7. einstein'in okulu eth zurich'e gidin ve avlusundan zürih manzarası izleyin. orada bir de ücretsiz doldurulmuş hayvan müzesi var oraya da bir göz atabilirsiniz.
8. bahnhofstrasse'de dolaşarak 300.000 franklık saatlere bakın.
9. eski şehir meydanını gezin.
10. limmat ve zurich göllerinin kenarında yürüyün.

daha da arttırılabilir, zürih'te yapılacak çok şey gezilecek çok yer var müzelere falan hiç girmedim. bu saydıklarımın çoğu ücretsiz ya da az bir ücretle yapılabilşecek şeyler.
iyi eğlenceler
  • but that was just a dream  (12.12.17 11:06:11 ~ 11:07:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.