Bankadaki kıza instagram'dan mesaj atsam mı?

Merhaba,

Bankada bir kız var acayip ilgimi çekiyor. Çok sade biri. 3-4 aydır kızla tanışmaya çalışıyorum ama kız sürekli yöneticisiyle falan dolaşıyor. Onun dışında kızı hiç göremiyorum molada falan.

Bugün instagram'ını buldum kızın. Normalde nefret ederim karşı cinse sosyal ortamlardan ulaşaya çalışmaya. Ama bu durumda yapabilecğeim bir şey yok.

Sürekli ha yalnız görürüm, ha görürüm derken 3-4 ay geçti. Acaba instagramdan mesaj atıp tanışmak istediğimi söylesem mi?

Kendimi onun yerine koyunca, bana instagram'dan mesaj atan birine nasıl bakarım diye soruyorum kendime de hiç olumlu düşünmezdim en başta heralde. Bu yüzden sevmiyorum aslında sosyal mecradan iletişime geçmeye çalışmayı.

Bi yardım etseniz?

Kizin niyeti varsa bacadan da ulassan farketmez.

  • i m sick tired  (11.12.17 22:49:02)
belli olmaz bu işler ama şansın %10 falan

  • follow rivers  (11.12.17 22:49:48)
i m sick tired +1

  • nucleon  (11.12.17 22:51:51)
Dogal yollarla tanis.
Oyle olmaz.

  • imelih  (11.12.17 23:00:53)
isimsiz çiçek yolla, mala bağlasın.
not olarak da şunu yaz: patronunla fazla takılıyosun, kısmetini kapatma

  • the junior jr  (11.12.17 23:12:13)
Juniorun ki güzel fikirmiş yabana atma ama ınstagramdanda inceden yurunebilir ürkütmeden

  • all girls dream  (11.12.17 23:49:56)
önce birebir tanışın bir şekilde. bir merhaba bile yeter bence. daha sonra instagram'dan verirsiniz odunu. zaten istemezse baştan söyler siz de yolunuza bakarsınız. isimsiz çiçek işi hatunu dara sokabilir patronu sürekli başındaysa.

  • golgi aygıtı  (11.12.17 23:53:50 ~ 12.12.17 00:31:11)
O ne ya ergen gibi. Git yuzyuze tanis.

  • rusyalı kozmonot  (12.12.17 00:25:17)
onun ilgisini çekseydin şimdiye kadar seninle tanışırdı, zorlama.
zaten bekleyip de adımı senden bekleyen salak tiplerdense tanışmaman daha hayrına olur. ayrıca çiçek gönderip o tip bir not yazmak, dünyanın en aptal fikridir.

  • korben dallas  (12.12.17 00:43:48 ~ 00:44:19)
cevabını bildiğin soruları bize sorma

  • regardless of what they say  (12.12.17 00:59:45)
senle gidelim bankaya ben yöneticiyi oyalarım sen kızla konuşursun arka kapıda buluşuruz?

  • eksimeksi  (12.12.17 01:44:31)