[]

kuzenimi maca goturuyorum

selam,

kuzenim yurtdisinda yasiyor ve 9-10 yaslarinda. maca gitmek istiyormus, geldiginde gotureyim diyorum.

galatasaray macina goturecegim. internette 7 yasindan buyukler icin passolig gerekir diyor. 8-10 yasindaki cocuk icin de isterler mi yoksa yanimda sokabilir miyim? tecrube eden var mi?

yoksa onun adina on odemeli passolig alip ikimize bilet mi almam gerekecek?

bende passolig var. parasinda degilim de ona passolig almakla ugrasmak pek istemiyorum :D bir kere gidecek sonucta maca.

 
Kimlik sorar, 7 yasindan buyukse giremezsin.


  • lana del rey  (11.12.17 22:54:05) 
7 yasında birinin kimliğiyle götür maça foto yok zaten kimse anlamaz. Passolig filan uğraşılmaz.


  • valarmurgulis  (12.12.17 00:58:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.