[]

Ten kuruluğu

Dermatolojik bir rahatsızlığım yok seboraik dermatit? Saçlarımda sorun yok ama cildim yıllardır her banyodan sonra yüzüm pul pul oluyor artık bu durumdan bıktım. Cildim çok kuru. Banyo sonrası yüzümde kaş aralarımda pul gibi dökülen nokta nokta şeyler . Bunlardan nasıl kırtulabilirim. Krem öneriniz var mı (daha önce kullandığım kremler hiç geçirmedi) banyodan sonra mı kremlemeliyim yoksa her sabah yüzümü yıkarken mi süreyim
 
suyu mümkün olduğunca soğuk tut. banyoda mümkün olduğunca kısa kal. banyo öncesi yüze nemlendirici krem sürmek de işe yarıyor. tabii su gelicne iğrenç bir his oluşmasını sıkınıt yapmaman gerek (ben yapıyorum).


  • sen git ben geliyorum  (11.12.17 21:56:25) 
Banyo sonrası bebek yağı kullanabilirsin bolca ?


  • antik depresan  (11.12.17 22:15:05) 
nemlendirici kullanın gece yatmadan önce.
sulu yapıda güneş kremi kullanın mesela avene olabilir.
excipial hydro var o da iyi medikal bir nemlendirici eczanelerde makul bir fiyatta bulunuyor.
  • Ecesb  (11.12.17 22:44:36) 
çeşme suyuyla banyo yaparsan olacağı bu...


  • eksimeksi  (12.12.17 01:47:21) 
Cildiye doktoruna gidiyorsun, onun onerdigi sampuan, dus jeli ve excipial aliyorsun hocam. Bir de her gun banyo yapmayacaksin 2 gunde bir yapacaksin en sik. Cozumu bu.


  • dougsampson  (12.12.17 01:50:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.