[]

Yumurta

Sabahları yumurta yedikten sonra tuvalete gidiyorum. Büyük tuvalet. Size de oluyor mu. Yumurtaya karşı bi tolerans falan mı bu doktora gitmeli miyim?
 
yumurta yağda mı? yoksa haşlama mı?


  • kobretti  (11.12.17 20:00:20) 
@kobretti
Daha çok yağda olanda oluyo

  • rosey  (11.12.17 20:33:57) 
yağınızı değiştirin bir de öyle deneyin. tereyağ vb bu etkiyi yapabilir.


  • kobretti  (12.12.17 00:48:54) 
Tuvalate gitmek bir sorun mu?
Ben de gitmek için çabalıyorum. Sabah tuvalete gitmek olması gereken zaten.

  • kayranin kedisi  (12.12.17 14:37:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.