Odanızın duvarında

Hiç tablo var mı? Varsa kaç tane var? Bu tabloları aldınız mı yoksa kendiniz mi yaptınız? Ne tür tabloları tercih ettiniz? Boyutları nasıl peki? A5? A4? A3? Çok daha büyük?

Genel olarak yatak odası için sordum ama oturma odası için de cevap verebilirsiniz.

yok ama almak istiyorum
kendim yapamam
dışarıdan alırım.
hoşuma giden bişey bulamadım henüz.
  • interview with the vampire  (11.12.17 13:39:15)
9-10 kadar düş kapanı resmi var, a4, kendim boyamıştım.

  • elorelia  (11.12.17 13:43:49)
Kaç tane olduğunu bilmiyorum, tüm evde 10-12 tane sanırım. Bir de asmadıklarım var. Seyahat ederken beğendiklerimi alıyorum veya galerileri gezerken bütçeme uygun olanları. Hepsinin ebatları farklı.

  • fotrsapka  (11.12.17 13:45:03 ~ 13:45:20)
evde asılı hiç tablom yok, olmadı, almam da sanırım?
ilgimi çekmediğini şuan daha net fark ettim. (:

  • MandMs  (11.12.17 13:45:09)
Yatak odamda kanvas tablo üstüne basılmış bir Londra resmi var.
Salonda bir adet A3'ün iki katı ne oluyorsa öyle Friends dizisinden alınma meşhur sözler posteri var çerçeveli. Bir Buddha posteri var "try not to be a dick" yazıyor. Bir tane A3 boyutunda tarihte önemli roller oynamış feminist kanaat önderleri posteri var.
Bir de yeni hediye gelen Harry Potter ile ilgili bir süs var.
  • sopiro  (11.12.17 14:08:07)
odamda bunlar;

1- www.puzzlehouse.com

2- www.hobbiesandbeyond.com

mutfakta bu var;

3- www.panelkirtasiye.com

sırasıyla
1- 2000
2- 1000
3- 1500 parça.

8 yıl önce falan d&r'da gördüğüm 5.000 parçalık bi tablo var, bulabilsem alıp mutfaktakiyle değiştireceğim ama bulamıyorum. duyuru bile açmayı düşündüm ama tarif yeteneğim yok, bulduramıyorum. bir masaya kuşbakışı açıdan bakıyor, tabaklarda şekerlemeler var, yabancı çikolatalar, pastalar, kurabiyeler falan.
  • onemoremile  (11.12.17 14:18:19)
2 tane a3 tablo var. biri hazır birini kendim yaptım. 1 tane de puzzle var 1000lik. (salon bunlar)

kendi odamda fotoğraflar var.
  • lcha  (11.12.17 14:20:00 ~ 14:20:18)
www.biletix.com

bu etkinliğe katılıp kendi çizdiğim resim de duvarımda olsun istiyorum ama bir türlü gidemedim, bir arayışınız varsa böyle birşey düşünebilirsiniz. Resimler programa ve şubeye göre değişiyor.
  • kpzlktr  (11.12.17 14:27:35)
1 tane var, yağlıboya, kendim yaptım. Bayağı büyük ama tam boyutunu hatırlamıyorum şu an.

  • peggy  (11.12.17 14:39:53)
bir tane kendi yaptığım tablo odamda var. a4. nü bir resim

bir tanede salonda yine kendim yaptığım baya büyük bir tablo var. deniz manzarası.
  • kablelvuku  (11.12.17 14:40:59)
3 tane asılı 5 tane de asılmamış ama bir platformda dizdiğim var. Asılı olanlaro aldım, asılmamış olanlar arkadaşımdan hatıra. Onun da anneanne ve dedesinin evindeydi bana verdi vintage tarzda çizimler. Boyutlar a4 den biraz büyük.

Benim de yaptığım 20 küsür tane var. 35x50 boyutunda olunca hem asamadım hem de seçemedim. Soyut şeyler bunlar da.
  • jazzabel  (11.12.17 14:46:52)
evdeki nerdeyse her odada, koridorda ve mutfakta tablo var, bazıları alınık, bazılarını ablam yaptı, bir tanesi puzzle, ben de karakalem yapıyorum ve beğendiğim iki tanesini asmak için çerçeveletmeyi düşünüyorum.

  • attirmayin makedonun kafasini  (11.12.17 15:44:51)
Yok ama yakında bi suluboya koyacağım.

  • shenergy  (03.03.18 01:44:31)
Iki tane a4-a5 arasi tuval var, bu ikisini kendim yapmistim. Biri kendi vucudum, digeri Marilyn Monroe
Bir tane a3'ten biraz daha buyuk cerceve icinde puzzle var, kendim yapmistim onu da. Munch-Ciglik
Bir tane de a2 buyuklugunde yarim cm kalinliginda posterin yandan yemisi var. Zeki Müren bu da. Arkadasim copten almis.
  • yuzır  (03.03.18 02:06:06)