Hangi filmde/dizide hangi karakteri oynamak isterdiniz?

Size bu zamana kadar çekilmiş filmler/diziler arasında bir rolü oynayabilme hakkı verilseydi, bu hangi karakter olurdu ve neden?

Çocuklar duymasın'daki temizlikçi kadın.

  • doxanikee  (10.12.17 23:42:53)
Yabancı dizi Legends of tomorrow Heatwave

Yerli Kertenkele ziya hoca
  • Sandman  (10.12.17 23:51:13)
Randy Marsh - pics.me.me

Gerçek hayatta olamadım. İşte o yüzden böyle bir şans verseler Randy Marsh'ın kafasını yaşamak isterdim.

Hayranıyız. Bıyığına kurban olduğum..
  • AlsterWasser  (10.12.17 23:53:41 ~ 23:59:18)
Sicak saatler - cehennem cevdet
Yedi numara - vahit emmi

  • dilemma of subscribtionability  (10.12.17 23:57:21)
inglorious basterds'te christoph waltz'un canlandırdığı hans landa veya schindler's list'te ralph fiennes'in canlandırdığı amon göth. çünkü nazi atmığıyım. ikisi gördüğüm en karizmatik, en acayip, en şahane karakterler olabilir. amon göth'ün gerçek halinden bahsetmiyorum bu arada tabii ki, filmdeki halini söylüyorum.

  • der meister  (10.12.17 23:58:12)
The godfather-michael corleone
Leon-leon
Mystic river-jimmy
Kadin kokusu-albay
Kurtlar vadisi-mehmet karahanli
  • a summer day  (11.12.17 00:11:54)
scrubs carla

  • speranza  (11.12.17 00:19:17)
lost'un faraday'i. bunca dizi-film izledim, kendimi bu kadar özdeşleştirdiğim karakter yoktur. diziyi izlediğim dönemde hele, hepten öyle eziktim, tam benim la bu diyordum. oyunculuk yeteneğim yok ama o rolü iyi oynardım sanırım. kızıl sevdamız bile aynı <3
yeri gelmişken orospu charlotte'ı da anmak lazım.

  • Bruce  (11.12.17 00:33:04 ~ 00:33:25)
Desmond hume.

  • [GODDARD]  (11.12.17 02:58:34)
behzat ç.'de gittikleri pavyonda sürekli dans eden kepçe kulaklı minik amca.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.12.17 03:07:23)
The O.C.'deki Seth.

Spoiler___

4 sezon boyunca kimselere bulaşmadan, kaykaydı, yelkenliydi, çizgi romandı takılıp üstüne dizinin en güzel kızıyla çıkıyosun.

Spoiler___

Temiz.
  • onemoremile  (11.12.17 08:51:00)