sanırım barbaros şansal haklıydı sizlerce de haklı mıydı

sevgili barbaros şansal bokunda boğul ....... dediği için linç edildi ama şu sıçanlara bakıyoruz da hepsi türk ve hepsi türkiyeye ulu orta sıçıyorlar memleketin içine sıçan sıçana e bu durumda ..... bokunda boğuluyor ve barbaros şansal haklı sizce de haklı değil mi haklı haklı bence haklı

Barbaros Şansal'ı Tutuklatan Paylaşımı "Bokunda Boğul Türkiye"

www.youtube.com

eksisozluk.com

Süpermarketin Ortasına Sıçan Teyze www.youtube.com

Markete sıçan teyze www.youtube.com

Ayakta sıçan kadın (yeni) !!! www.youtube.com

Ayakta sıçan teyze ORJİNAL |ŞOKK! | Patlayan videolar www.youtube.com

Tazikli Sıçan Teyze www.youtube.com

Bağcılar Migros'ta Ortalığa Sıçan Çocuk www.youtube.com

Buzdolabına sıçan teyze... www.youtube.com

Markete Sıçan çocuk! ÖNCE SIÇTI SONRA BASTI! www.youtube.com

sokakta ayaküstü sıçan teyze www.youtube.com

Markete Sıçan Adam Gibi Adam www.youtube.com

Süper Marketin Ortasına Sıçan Kadın www.youtube.com

Kaldırıma sıçan kadın. www.youtube.com

Markete Sıçan Kadın vs hastaneye şıçan kadın www.youtube.com

Çarşıda sıçan kadın www.youtube.com

Yolun ortasına sıçan kadın www.youtube.com

altına sıçan kadın www.youtube.com

Atatürk Havalimanında Sıçan Kadın Kabusu www.youtube.com

Güncel Türkiye şartlarında o lafı söyleyen herkes haklıdır zaten, tereddüt etmeden çok net bunu söyleyebilirim.

  • doxanikee  (10.12.17 23:39:39)
@kaptan maydanoz toplum senin gibi her boka maydanoz olan gereksizlerle dolu.

  • Erkut  (13.12.17 21:21:21)