Kanal Tedavisinde Acıması mı gerekiyor?

Selamlar,

Kanal tedavisi yaparken, 3 kanallı bir dişte,
Kanalların içine tek tek teli sokup nereye kadar ilerleyince acıdığına bakmak mı gerekiyor?
Neden iğne yapıp uyuşturmuyorsunuz dediğimde dişçi buna benzer bir şey söyledi,

Doğru mu diyor, yanlış mı anlamışımdır ben?

Bende öyle olmadı. Kanal derinliğini ölçen bir alet ile baktı zaten öncesinde oradaki sinirleri uyuşturan bir iğne yaptı. Sonrasında neler yaptığını hissettim ama bir ağrı olmadı.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.12.17 03:16:11)
Valla yaptırıyorum ben ilk gün bayağı acıdı böğürttü doktor ama 2. Seansımda hiç hissetmedim gelecek cuma yine gidicem acımaz herhalde.

  • England  (10.12.17 03:24:39)
uyuşturmasa ağrıdan duramazsın.

iğneleri kanala sokup film alıyorlar, o sırada kanalın dibine kadar gidip gitmediğini anlıyor, ona göre davam ediyor ya da dibe geldik tamam diyor
  • oscar  (10.12.17 03:45:34)
Geçtiğimiz ay içinde iki kanal tedavisi yaptırdım. İkisinde de gayet anestezi yaptı ve tedaviye diş uyuştuktan sonra başladı. Anesteziye rağmen telleri çok derine soktuğunda şimdi biraz acıyabilir falan deyip beni uyardı, ama hiç acı var mı acı diye bana sormadı.

  • wish i could find a way to disappear  (10.12.17 14:26:42)
Geçen cuma gittim. allah yardımcın olsun kardeş, hoplattı kadın beni koltukta. Geçici dolgu yaptı o dolgu da düştü, üstüne bastırınca ağrıyor dişim ya da çenem bilmiyorum. Bi daha gidicem işte çok ağrıyor diye yavaş yavaş yapıyor doktor kökleri çok derindeymiş 3 kanallı benim dişimde.

  • England  (20.12.17 13:31:35)