Bu hangi ses kablosunun girişi?

Ne tür bir kablo almalıyım bunun için? Teşekkür ederim şimdiden.

Oncelikle o ses girisi degil ses cikisi.

Coaxial kablo almaniz lazim. Neye benzedigini gormek icin Google'dan aratabilirsiniz.
  • crown  (10.12.17 00:13:37)
giriş değil çıkış olması lazım o.

kablo da bu olmalı.

www.vatanbilgisayar.com

edit: erken davranmışlar:)
  • jamiro  (10.12.17 00:15:06 ~ 00:15:35)
benim için giriş çıkış aynı idi arkadaşlar ondan öyle dedim. :P anladım ama mantığı bundan sonra öyle kullanırım.

teşekkür ediyorum tekrardan.

@jamiro, hocam sizin yolladığınız toslink değil mi? ona o resimde aparat gibi bir şey var, onunla mı takacağım?
  • tuzumkuru  (10.12.17 00:23:10)
jamiro optik kablo linki vermiş ama bu koaksiyel kablo çıkışı adaptör olmadan optik kabloyu oraya takamazsın

  • burya  (10.12.17 00:31:02)
@burya, hocam çin'den bir adaptör getirtiyorum benim de meselem toslinki buna çevirmek.

mini toslink bu değil di mi?

(git: www.hepsiburada.com

bu yüzden sordum aslında... şöyle dandik bir adaptör iş görüyorsa çin'den malzeme getirtmeme gerek kalmaz.
  • tuzumkuru  (10.12.17 00:33:42 ~ 00:35:20)
COAXIAL TO TOSLINK® OPTICAL DIGITAL AUDIO CONVERTER
www.cablestogo.com

  • burya  (10.12.17 00:39:53)
@burya, aynen hocam çin'den öyle bir şey getirtiyoum yarı fiyatına. emin olmak için sordum teşekkür ediyorum size de.

  • tuzumkuru  (10.12.17 00:42:53)
@tuzumkuru hocam ben bu dönüştürücü olayını bilgime dayanarak söylemiyorum yani netten baktım bende başka bir yolu yoktur ama herhalde. olsa çıkardı

  • burya  (10.12.17 01:00:21)