[]

Aralikta Berline gitmek

24-28 arasi bi aramiz var onu da Berline kullanalim dedik ama christmas marketi falan kapaniyor sanirim 25inde, bütün dükkanlar kapali karanlik bi sehir mi olur bu tarihlerde, bu 3 günde ne yapilabilir ki? Bütün müzeler de kapalidir. Mantikli mi sizce gitmek?
 
Noel ve yil basi arasinda hayat durur neredeyse, pek mantiklidegil o tarihlerde gitmek.


  • crown  (09.12.17 21:20:36) 
o kadar turistin öğrencinin yabancının vb olduğu şehirde illa yapcak bir şey olur fakat sıcaklık ve hava konusunu bilemedim -)


  • kveldulv  (09.12.17 21:23:43) 
O mevsimde ogrenci de olmaz, avrupali turist de olmaz.
Christmas market de olmaz (25ine kaliyosa iyi yine) dukkanlar 25-26sinda kapali zaten.

Noel yilbasi arasinda avrupaya gidilmez pek. 30undan itibaren yilbasi turistleri dolmaya baslar ama.
  • kuehles blondes  (09.12.17 22:33:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.