3 tane çeyrek bilet aldım ben salak mıyım?

Nimet abla'dan bilet aldım. bize de çıkabilir mi? yoksa o parayı bağışlasa mıydım?

61 mil. TL bi kişiye çıkıcakmış.

bi kişiye çıkması kesin değil. 3-4 farklı bilete çıkabiliyor.
4 çeyreğe çıkıp 15,25 milyon paylaşılabilir.

salak değilsin, hayal kurma hakkın var işte 1 ocağa kadar. hayal satın alıyorsun.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (08.12.17 19:02:05)
Yok est. Kucukken babam seri alirdi 15 tane falan sasirirdim. Buyudum simdi ben 1 belki 2 tane aliyorum yeterli bence sans isi sonucta. Paran varsa sikisik degilsen sorun degil.

  • imelih  (08.12.17 19:05:13)
ben de alıcam bu sene.

çok mantıklı hareket
  • nucleon  (08.12.17 19:10:17)
biz bütçe ayırdık 30 bilet alıyoruz.

salak değilsin. sırf hayal kurmana bile değer.
  • benaslinda  (08.12.17 19:14:07)
iktisatta loto vs. için aptal/enayi vergisi denir...

ama ya çıkarsa? :)
  • passion rules the game  (08.12.17 19:42:01)
Yine tanıdıklara çıkıcak ama insan 1 ocağa kadar hayal kuruyor o paraya mis gibi. Bu ülkede hayal kurmak bile parayla vay anasını.

  • England  (08.12.17 20:22:55)
almayın şunları en güzelinden yemek yerdiniz büyük ikramiye çıkma ihtimali uçağınızın düşme ihtimalinden daha az .sürekli uçağın düşmesini ikramiye çıkmasını da düşünmek saçma.at yarışı iddia oynasanız neyse diyeceğim .

  • birdposing  (08.12.17 21:18:08 ~ 21:18:31)
o paralari yiyorlar ki eskiden insanlara cikiyormus simdi kimseye cikmiyor sadece icediyorlar, bununla ilgili cok yazildi cizildi, eksisozlukte millipiyango altina bir bakin

  • mavicorap  (09.12.17 01:59:04)