mersin mi adana mi ?

is icin 2 yere gidilecek ve secim bana ait olacak; sizce hangisine gideyim 1-2 gun kalinacak en fazla; ne yapilir, ne edilir ? is disinda zamanim olacak cunku bol bol

Deniz kıyı şehri tantuni istiyorsan rakı-balık --> Mersin
Kebap, Eski Adana, yeni Adana, kebap, rakı- kebap --> Adana

  • amonaki  (08.12.17 18:09:36)
mersin. yapacak daha çok şey bulabilirsiniz iş çıkışında.

  • dedim ben sana  (08.12.17 18:13:29)
Sana cevreyi gosterecek yerli biri varsa ve araba varsa yani seni iyi yerlere goturecekse falan adana yoksa mersin.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.12.17 18:22:30)
kalacak yer olarak mersin, vakit gecirmek icin de 1 gun mersin, 1 gun adana. tantuni bence overrated bir olay tabii ki zevk/renk meselesi.

adana icin onerilerim de ogle yemegi olarak firat doner de sutlu ekmek doner, kazim da muzlu sut, aksam yemegi olarakda dede kebap oneririm.
  • pwnography  (08.12.17 18:23:26)
Yemek istiyorsan adana
Deniz hsvasi istiyorsan mersin.

  • i m sick tired  (08.12.17 18:36:05)