[]

Özel kesim gözlük camı

Merhabalar optikçi de çerçevem için yeni bir cam yaptırmak istiyorum. Çinli sitelerden bir gözlük camı modeli beğendim, bunun fotoğrafını göstersem ona göre bir kesim yapabilir mi? Gözlük camını dosya olarak alta ekledim. Beni bilgilendirir iseniz sevinirim.
 
  • serendiptytr  (07.12.17 23:24:14) 
bence yaparlar. ama bu tarz gözlük bulursun, çerçevesiyle bu şekilde. 97den beri gözlük kullanırım. çok bulunmayacak bir tarz değil 20 yıllık gözlemlerimin sonucunda. atasuna bak, opmara bak. bunlar fena değil.


  • aslan burcu kadini  (08.12.17 00:51:19) 
Çok teşekkür ederim, araştırmalarım neticesinde elmas kesim cam olduğunu öğrendim. Uzun yıllardır devamlı olarak gözlük camı yaptırdığımız bir optikçi var onunla görüşeceğim yarın. Ek olarak atasuna'da mail attım.


  • serendiptytr  (08.12.17 01:18:55) 
Kesinlikle yaparlar. Ben de çinden futbol maçlarında takmak için gözlük aldım (Davids gözlüğü), göz dereceme göre yeni cam kesip taktılar.


  • piotr  (08.12.17 10:00:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.