faladdin hakkında ne düşünüyosunuz ?

benimle ilgili bir kaç tespiti sanki yanımdaymış gibi bilmesi beni biraz şaşırttı. yorumlarının doğru çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek. bir de size sorayım dedim ?

bana cok ilginc geliyor. cok nokta atışı tespitler var. ama sonucta kahve falına bakan bir aplikasyon. ne olabilir ki?

  • eriksatie  (07.12.17 23:17:58)
faladdin’i bir kullanıcı sanmam.
uygulamayı indirdim deneyeceğim. hiç duymamıştım.

  • karamaleksey  (07.12.17 23:19:38)
yazışmalarıma ulaştığını düşünüyorum. çünkü gerçekten nokta atış,insanın sinirini bozuyor :)

  • denef  (07.12.17 23:20:08)
Asil, ailesi tarafından özenle yetiştirilmiş, hoş bir beyefendi ile mutlu bir beraberliğimiz olacağını söylemişti ama ben görmedim. Biraz atıyor. Bunun dışında söylediği bazı şeyler durduk yere uyduramayacağı şeyler.

  • Lim5  (07.12.17 23:54:51)
işte ben de kafama taktım bu tam isabet yapabilmesini. acaba cookies denilen muhabbet mi ?

  • concretestep  (08.12.17 00:01:32)
tam karşılığı bu değil ama daha detaylısı vardır. Self-Fulfilling Prophecy diye bir kavram var. bu aynısı değil.

duymak istediklerini söylüyor olay bu. kim aşk istemez, para istemez, mutluluk istemez, iyi aile istemez vs. vs.

cookie falan değil yani :) genel yorumları kendinde özelleştiriyorsun muhtemelen.
  • passion rules the game  (08.12.17 00:24:58)
hayır. yaptığı analizlerin, böyle bir şey var dediği olayların çoğu doğru

  • concretestep  (08.12.17 00:26:58 ~ 00:28:08)
mesela arkadaşımla yazışıyorum hafta sonu buluşmak için sözleşiyoruz. isminde m harfi olan bir kadından yakın zamanda güzel haberler alacaksın diyor,kızın adı melike vb. şeyler :)

  • denef  (08.12.17 00:31:57)
baktırmayanlar bir köşeye çekilsin ama bir güç var . olacak bir olayı çok spesifik detaylarla ve dönemlerle sunuyor . büyüsü orada.

  • arkeolojik usb  (08.12.17 01:40:39)
@denef +1

  • concretestep  (08.12.17 08:20:15)