[]

kimliğimi kopyalamışlar - aklıma mukayyet olmam gerek

bir takım şerefsizler kimliğimi kopyalamış. kasım ayında; bir bankada adıma hesap açmışlar, iki farklı bankadan da adıma kredi istenmiş(açtıkları hesabı kapattırdım, kredi verilmiş mi bilmiyorum). bilmediğim başka şeyler de yapmış olabilirler. savcılığa suç duyurusu yaptım, savcı "başka bir şey varsa açılan soruşturmada çıkar" dedi. başka yapmam gereken bir şey var mı? içim rahat etmiyor, gözüme uyku girmiyor... sinirlerim bozuldu, ruhum epridi.
 
Büyük geçmiş olsun, e devletten adına açılan bir hat var mı, vergi borcun var mı bi baktır. Kredi mevzuna findeks.com’dan bakarsın.

Bu arada nasıl farketttin acaba? Tekrar geçmiş olsun...
  • drystedb efficacious  (07.12.17 22:37:50) 
hesap açtıkları bankadan bana kart gelince olay ortaya çıktı.


  • late viper  (07.12.17 22:43:22) 
Su, elektrik üyeliği de sorgulat. Çok pis bi durum ama neyse ki zamanında farketmişsin. Müsterih ol kontrol sende.


  • drystedb efficacious  (07.12.17 22:46:20) 
Merak etme. Bu durum o kadar sık karşılaşılan bir durum ki, artık bu işlemler konusunda hızlandılar. En az üç arkadaşımın başına geldi. Sadece bir mşktar uğraşmak gerekiyor, sonra her şey yine yoluna giriyor. Sadece bu ara “Sanki işim gücüm yok da, bir de bununla uğraşıyorum” dersin; o kadar. Çok geçmiş olsun.


  • aychovsky  (07.12.17 22:52:42) 
@aychovsky
teşekkürler...
işim gücüm yok, biraz da bu yüzden kafama takıyorum;)
  • late viper  (07.12.17 22:59:03) 
İş-güç lafın gelişi. :) Öyle demezsin de, “Sanki kendi derdim bana yetmiyordu” dersin; “Zaten benim başıma gelmese şaşardım” dersin. Artık meşrebine göre :) Gerçekten başına geleceğin en fazlası bu, bir de biraz kağıt ve “Oraya buraya git” işi. Tabii ki tatsız bir durum da, birkaç haftaya falan yoluna girer hepsi.


  • aychovsky  (07.12.17 23:07:26 ~ 23:07:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.