Brüksel mi Amsterdam mı?

Yarın 3 gün için hangisine gitmeli? İkisinide gezmedim daha önce. Noelli eğlenceli şenlikli neresi güzeldir?

İlla ikisinden biri ise Amsterdam.

  • AlsterWasser  (07.12.17 20:32:36)
erkek için amsterdam, kadın için brüksel.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (07.12.17 20:41:15)
Ya da başka neresi olabilir ki?? Viyana falan ??

  • stiletto heel  (07.12.17 20:47:36)
brüksel'e gitmedim. eglenceli senlikli diyosan amsterdam gibi duruyor burdan bakinca. yilin bu dönemleri gitmistim amsterdam'a, noel pazari falan iyi güzel yalniz kafa dinlemek gibi bi planiniz varsa o yalan olur amsterdam'da.

bi de etraftaki herkesin kafa olmaya gelmis olmasi biraz bayabiliyor. tarlabasi'nda geziyor gibi hissetmistim bazi bazi.
  • ben de  (07.12.17 20:57:56)
Amsterdam

  • ougkour  (07.12.17 21:13:01)
Noel mevsimi diyince viyana baska yere yazilmali, irili ufakli bir suru noel pazari var ve hepsi harika!

Bruksel en antipatik buldugum sehirlerden ama oraya gidip oradan brugge e filan gecerseniz olur bence.
  • kuehles blondes  (07.12.17 21:51:31)
Kesinlikle Amsterdam tabii ki.

  • nickfury  (07.12.17 21:59:57)
amsterdam.

  • dedim ben sana  (07.12.17 22:02:33)
brüksel de bina görür manneken piss e gidersiniz, amsterdam da hem böyle şeyler yapar hem de ot mantar takılırsınız. müzelerde de ams. döver bence. ams diyorum.

  • tukenmez adam  (07.12.17 22:14:38)
amsterdam +1
brugge falan deseydiniz bari, brukselde bisey yok. viyanada guzel olur kar varken, ama tam christmas gunu hic sevmemistim :/

  • jedilance  (08.12.17 00:36:56)
kesinlikle amsterdam. brüksel yerine ankaraya da gitsen olur

  • oscar  (08.12.17 03:10:50)
Ankaradayım zaten :) Brüksel’e geldim arkadaşlar yarında Brugge a gidicem. Amsterdam’ı kalabalık bi grupla yapmak istedim. Önerileriniz için çok teşekkürler :)

  • stiletto heel  (08.12.17 20:48:53)