bir yakınımın kredi kartı borcunu ödeyeceğim

ancak bankada söylemiyorlar ne kadar olduğunu? nasıl öğrenirim bir yolu var mı?
denizbank bu arada, yardımcı olmak isteyen varsa:)

kredi kartı numaralarını al enparadan ödeniyor

  • gozu acik sevisen yahudi  (06.12.17 20:44:12)
Borç miktarını öğrenemezsiniz. Bildiğim kadarıyla bu bilgiyi kişinin eşiyle bile paylaşmak yasak. Tahmin yürütüp ödeme yapabilirsiniz sadece, ki onu da kredi kartı numarası olduktan sonra hemen tüm bankalardan yapabilirsiniz.

  • gonion  (06.12.17 23:05:49)
Seneler önce babamla şubeye uğrayıp annemin kredi kartını yatırmak istemiştik. babam genel rakamı hatırlasa da son birkaç lirayı net hatırlayamadı. adam da söylemedi, bildiğin büyük mü küçük mü oynadılar ahaha. en sonunda 2-3 lira fazla yatırdık galiba.

  • passion rules the game  (06.12.17 23:10:08)
kvkk kapsamında söylenmiyor maalesef.

  • gliderpilot  (07.12.17 12:17:59)
Öğrenemezsiniz. 3. Kişilere eş bile olsa söylenmesi yasak

  • mutlusismankedi2015  (07.12.17 18:17:04)