Viski Taşı ve İsimlik Hk.

Günaydınlar,

Doğum günü sebebiyle iki insana hediye almak istemekteyim.

1. kişimiz türk kahvesini dev kahve fincanıyla ve soğuk olarak seven bir insan. Viski taşı alabilirim böylece kahvesi sulanmadan istediği soğukluğu sağlamış olurum diye düşündüm. Güzel düşünmüşüm değil mi? :>>>>

2. kişimizse yakın zamanda kendisine hukuk bürosu açacak. Ona da masasına koymalık av... bıdıbıdısından alayım dedim, ama tam emin değilim. Çok mu eski moda bir hediye olur? :<<<

İşbu duyuruda 1. hediyeyi nereden temin edebileceğimi soruyor ve 2. kişimize ne hediye alabileceğimi / nereden alabileceğimi soruyorum.

Let the fikir teatisi begin!

1. hediye fikri ne hoş. birisi bana sen şundan hoşlanıyorsun,bunu kolaylaştırmak için sana şunu aldım dese mest olurum. üzerinde düşünülmüş,alelade değil. 1. cepte. izmirdeysen amerikan pasajında bulabilirsin.
2. hediye için yalnızca yapma diyorum. isteyince güzel şeyler geliyor bak aklına,biraz daha incelikli bir hediye olsun. üşüyen birisi ise ofiste ayaklarını ısıtabileceği minik bir ısıtıcı alabilirsin,bence harika hediye.

  • denef  (06.12.17 11:58:33)
1. hediye için aliexpress. muhteşem viski taşları var.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (06.12.17 11:58:42)
Kadıköy / İstanbul kısmını eklemeyi unutmuşum. Bir de ilgili doğum günleri bu hafta sonu, pazartesi kutlanacak. Birazcık son dakikaya bırakmış olabilirim. Ups.

2.kişi üşüyen birisi evet ama bizim ofiste zaten bunlar mevcut, o ofis açacağı zaman bahar gelmiş olacak, işine yaramayacak. seneye kış gelene kadar "bu bana niye böyle bi şey aldı yia" demesin, üzülürüm. açmadığı ofisi ile ilgili işine yarayacak bir şey almamın hoş olacağını düşünmüş idim. :<
  • okuyamıyom ben ya  (06.12.17 12:03:44)
1. Hediyeyi chakra'da bulabilirsiniz.

  • kullanıcıadımbuolsun  (06.12.17 12:06:14)