Hırsızlık

Yan binaya hırsız girmiş.Korktuk. Evden çıkarken alt ve üst kilidi 3' kez kitliyorum.Bunu da açıyolar mı?Çelik kapı. Başka neler yapayım caydırıcı.

Sahte kameralar var onları deneyebilirsiniz kapı girişine.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (05.12.17 15:42:30)
Aparman girişinde kameramız var.Eve de mi takayım?

  • basubadelmevt  (05.12.17 15:43:29)
alarm taktirin. kilidi her turlu aciyorlarmis. arkadasim istanbul'da bir endustri meslek lisesinde ogretmen. her tur sucta uzmanlasmis ogrencisi var. bi tanesi de hirsizlik yapiyormus, acikca soylememis ama tavsiye vermis. en cok, her katta tek daire varsa bunu tercih ediyorlarmis mesela. ozel kilitler sadece 30 sn daha hirsizin isini uzatir demis.

  • pide  (05.12.17 15:48:23)
3 defa kilitlemek doğru değil. 2 defa kilitlemeniz gerekiyor. 1 ve 3'ü çok kolay kırıyorlar. Alarmlı kapı kilitleri var onu önerebilirim.

  • 112 hayat kurtarır  (05.12.17 16:03:20)
kilidi kırıyorlar. tuzaklı kilitler var onlardan taktırın.

  • inheritance  (05.12.17 16:19:25)
Teorik olarak her kapı açılır ve her kilit aşılır ama bunun için gereken süre ve ses miktarı değişir. Hırsızlar bir dönem bizim apartmana dadandıklarında hep kapatılıp kilitlenmemiş kapıları açtılar. Bir keresinde benim kilitli kapıyla uğraşırken yan komşu nooluyor diye kapıya çıkınca kaçmışlar.

  • cleric  (05.12.17 16:31:43)
Giriş zeminine mayın döşenebilir. Yerini unutmayın ama.

  • Delay Fuze  (05.12.17 20:44:39)