[]

norveç finlandiya danimarka apple store

baya şaşırdım ama yanlış anlamadıysam bu ülkelerde apple store yok doğru mu ?

peki buralardan iphone almaya kalksam nası alıyoruz nerelerden ? bir de sim free var mı ?


 
Ben Helsinki'de gordugumden cok eminim, Kopenhag'da da gordum saniyorum, Oslo'da bulundum ama hatirlamiyorum. Sim free var ama o adamlarin fiyatlari cok yuksek astari yuzunu geciyor.


  • dougsampson  (05.12.17 14:31:02) 
apple sayfasına ve wiki'ye göre zaten hepi topu 22 ülkede var apple store. finlandiya, norveç ve danimarka'da yok.

en.wikipedia.org

@dougsampson'un gördüğü premium reseller veya yetkili satıcı filandır. Onlar da mağazalarının önüne kocaman appple logosu koyuyor, sanki apple store gibi.
  • neyehbe  (05.12.17 16:57:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.