çokonat'ın içi

hanımlar beyler, dışı da güzel ama ben asıl içini gofretini seviyorum. bunu bi şekilde bulma şansımız yok mudur? dışını sıyırıcam diye ellerim kirleniyor, insan içinde de yenmiyor zaten öyle dışını sıyırmalı. doğrudan çikolatasız fındıksız, iç gofretini alma imkanı var mı?

e onun içi gofret zaten. çokonat'a has özel bir gofret olduğunu sanmıyorum. öyle olsa bile dışındaki çikolata ve fındık olduğu sürece içindeki gofretin herhangi bir gofretten farkını anlayacağınızı da sanmıyorum. siz dışı kaplamasız gofret istiyorsunuz.

çok var. örneğin eti hoşbeş fındıklı.
  • kibritsuyu  (05.12.17 17:02:12)
ürün olarak öyle bi şey olacak haliyle ama. dışını çıkarıp bi tadına bakarsanız hoşbeş ya da 9kat falan gibi olmadığını göreceksiniz. daha değişik içindeki kreması, kalınlığı, kıvamı falan.

belki ülker fabrikasında çalışan biri denk gelirse o yollar bana ancak bunu zaten :(
  • nickimin hakkini veremedim  (05.12.17 22:12:04)
dondurma külahı onun sadece kuru kısmı. çokonat da olsa katmanların arasında kreması olan bir gofret.

kaplamasını soyup içini çıkarmayı nasıl başardınız onun?
  • kibritsuyu  (08.12.17 16:20:32)