Bir erkek niye tüm kadınlarla yatmak ister?

Bir erkek tanıyorum 40 yaş civarı. Adamın işi gücü bütün kadınlarla yatmak, bunu alemin gözüne sokmak için de yapmıyor. Ruhu öyle. Gayet yakışıklı boylu poslu, cinselliğe de erken yaşta başlamış. Şimdiye kadar bir sürü kadınla beraber olmuş ama, doymuyor. Takip ettiği sayfalar bile hep cinsellikle ilgili. Bu durum normal mi sizce? Bir şeyleri mi tatmin etmek isteyip edemiyor acaba.

güven problemi var

  • vedatchilipeppers  (05.12.17 01:55:48)
Bu soruya cevap aramak şu gibi sorulara cevap aramakla eşdeğer:

Bir aslan neden tüm geyikleri yemek ister?
Bir kedi neden fareleri kovalar?
Bir arı neden bal yapar?
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (05.12.17 02:14:15)
Arda +1

  • [GODDARD]  (05.12.17 02:37:26)
Zevk meselesi. Bunun kadını erkeği yok. Tabii bu coğrafyada kadınların kafasına vurula vurula sindirildikleri için, erkekler de seks yaptıkça babaları, amcaları, dayıları tarafından pohpohlandığı için erkekler aha rahat bir şekilde bunu yapabiliyor.

Seks bir ihtiyaç ve herkes için çok zevkli bir eylem, ve bunu yemek yemeye çok benzetiyorum. Ne kadar karnını doyurursan doyur, o an "Herhâlde artık iki gün yemek yiyemem" diye aklından geçirsen de en fazla 5-6 saat sonra acıkmış bulursun kendini. En sevdiğin yemek mantı olsun diyelim, üç gün üst üste yesen bıkarsın. Canın salçalı makarna çeker, humus çeker, kebap çeker. "Yok ya, ben kuru ekmekle iyiyim böyle" dersen sen bilirsin ama insanlar her gün farklı çeşit yiyor (Ya da yemek istiyor, yemeye çalışıyor) diye bunu garipsemen doğal değil.
  • yirmisantim  (05.12.17 02:54:24)
2011 yapımı "shame" diye bir film var, konuya uygun. izlemenizi öneririm.

  • honeybunny  (05.12.17 03:20:16)
ihtimal olarak: bir kadın buna fena koymuştur bir şekilde, o da o hariç geri kalanlardan hınıcını almaya çalışıyodur ama bir türlü tatmin olamıyodur

  • dafaisss  (05.12.17 03:21:22)
(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)

Andropozu herkesinkinden çok daha ağır geçecek. Gözlemle bak.
  • yaren  (05.12.17 08:29:44)
yirmisantim +975345678

her yigidin yogurt yiyisi, her insanin yasayisi bir degildir.
  • lamira  (05.12.17 09:38:17 ~ 11:49:19)
twelfth +9799898567

cunku cogumuz sevisirken "tanri"ya el salliyoruz bir sekilde. kim kendini o yukseklikten asagi birakmayi ister ki o kadar yorulup yol aldiktan sonra?
  • lamira  (05.12.17 11:48:59)
acemi +785678

  • lamira  (05.12.17 11:55:27)
bana göre cinsellik konusunda normal diye bir kıstas yok. çoğu hayvan -bazılarının zevk için de yaptıklarını duymuştum- cinselliği/seksi üremek için yapıyor. İnsan için mesele farklı ama. İster içgüdü, ister psikolojik de buna ama insan için sekste olay hem fizyolojik hem psikolojik. bir söz, bir bakış, bir temas olayı bambaşka bir tarafa götürebiliyor :) senin tanıdığın elemanın da mevzu büyük ihtimal psikolojik ihtiyaçtan kaynaklıdır.

  • silah taciri  (05.12.17 11:58:59)
neden istemesin? sonuçta zevkli bir şey. yapabiliyorsa ne mutlu ona. illa arkasında psikolojik sorun aramaya gerek yok.

  • nickini degistiren yazar  (05.12.17 12:28:10)
Çünkü zevk ve merak. Farklı tenler, farklı hisler.

  • MaNOfTheYear  (05.12.17 12:52:56)
ayıp.

  • eksimeksi  (05.12.17 12:53:07)
ben de size bir soru sorayım. siz karnınız acıkınca ve doymadığınızda neler yaparsınız ?

  • evimin paspasi  (05.12.17 12:56:48)