5 m2 laminat döşeme 250 lira çok mu

eski parkelerde siyahlıklar var. boyamakla geçmez gibi bunlar. o yüzden laminat yaptırayım dedm en ucuzunu.

koçtaşta
www.koctas.com.tr

2.5 m2si 18 lira. yani oda için 36 lira gideeck

armutcomda ilan açtım. montaj ve parke onlar getirince 250 lira oluyor.

istanbul anadolu yakası acıbadem yer.

36 lira parketken 200 lra işçillk çok değil mi

çok ama, az iş için bu şekilde fiyat vermeleri normal olabilir. çünkü alan 20m2 de olsa neredeyse aynı zamanı harcıyorlar. bizim evde adamlar 3 odayı 2 saatte yaptı gitti. olayın çoğu zaten taşıma kesme tezgahını kurma kapıları ayarlama falan. kendiniz yapabilirsiniz ama kesme işleri azcık tehlikeli. parmak götürebilir aman dikkat.

  • tukenmez adam  (05.12.17 01:35:04)
Tamirat işleri pahalı olur biraz. 5 m2 deyince 200 lira çok duruyor ama 150'ye yaparsa normal bence.

  • ekrem abiniz  (05.12.17 01:36:21)
bu isleri kendiniz yapmaniz cok tatli oluyor. azicik yeteneginiz ve gucunuz varsa kendiniz yapin ayni fiyata cok daha kaliteli malzemeyle dosemis olursunuz.

  • imnotsureabout  (05.12.17 03:38:11)
laminant döşemek gayet basit. kendiniz döşeyin.

  • babilbaligi  (05.12.17 10:13:33)