bu gelinlik nasıl?

www.husniyemoda.com.tr

prenses etek ve taşlı tuşlu şeyleri pek beğenmeyen biri olarak bunu baya beğendim sanırım. sizce nasıl? çok mu vintage?

edit: boy 1.67 kilo 50.

Çok güzel ve rahat görünüyor

  • fotrsapka  (04.12.17 23:54:07)
Cok guzel, ama modelin vucut olculerinden midir bilmiyorum fakat azicik tontis gosteriyor sanki gelinlik, yine de cok hosmus, uzerinizde deneyin derim

  • cossecant  (04.12.17 23:59:06)
En sevdiğim gelinlik modeli.
Boyunuz uzunsa, fiziğiniz iyiyse çok güzel olur.

  • mutekebbir  (04.12.17 23:59:18)
çok romantik,bence güzel ama kolları yarım olsa daha tarz durabilir. gelinlikte dirsek kol hoş durmuyor,kollarını sıvamış gibi.

  • denef  (05.12.17 00:01:15)
Çok güzel, şimdiden mutluluklar

  • acckr  (05.12.17 00:01:19)
Güzel bence, vintage olsa ne olacak? Gayet şık, elegan duruyor. Kabarık etek+dantel+taş=gelinlik formülüne itibar etmediğiniz için tebrik eder, mutluluklar dilerim efendim.

  • wish i could find a way to disappear  (05.12.17 00:07:39)
Cossecant arti bir.modeli toplu gostermis.

Eski ifsalarin en bi hizlilarindan jonestowndan pek yakinda gelinlikli ifsa.tebrikler.
  • duptıs  (05.12.17 00:08:45)
biraz fazla geleneksel, çok fazla dantel var ama tarlatandan iyidir. kilolu değilsiniz anladığım kadarıyla, güzel olur bu durumda. tebrikler.

  • fragile lady  (05.12.17 00:23:09)
balık yazıyor asdggfasscsassdghhjkkkk

güzel.
  • ya ben lan neyse  (05.12.17 00:24:07)
çok güzel ve romantik

  • k  (05.12.17 00:50:01)
bi ben beğenmedim sanırım, gecelik gibi geldi bana.

  • physcos physcos  (05.12.17 01:05:22)
Biraz kilo al, uzerinde gecelik gibi durur yoksa +1. Husniye moda iyiymis bu arada sgdhs

  • hailtothethief  (05.12.17 01:19:28)
ben de hayır diyorum, 167 cm boya gitmez bu.

  • ekrem abiniz  (05.12.17 01:40:39)
ben de beğenmedim. saga sola takilip paralanmis gecelik gibi. kol boyu da bir tuhaf geldi bana. ya daha kısa ya da daha uuzn olmalı sanki
ben de taşlı, tarlatanli şeyler sevmem. ama vintage daha şık bir şeyler bulunabilir.

  • strawberry first  (05.12.17 02:05:37)
belindeki kuşağı görmezsem, o dantelli kollarla 40 yaş üstü gelinliği gibi bence. kolları çıkartıp sıfır kol olursa güzel. mutluluklar.

  • dedi ve gitti  (05.12.17 02:19:46)
Bence çok güzel. Böyle rahat, düz ve vintage gelinlikleri çok seviyorum. Hele şu saçmasapan kabarık gelinliklerin yanında gözlerim bayram etti ama denef'in dediği gibi kolları biraz daha kısa olabilir. Hatta, kısa ve bol kol çok yakışır gibi geldi. Halihazırda böyleyse ve değiştirilemiyorsa yine güzel bence.

  • aychovsky  (05.12.17 03:50:06 ~ 04:28:36)
kanka beğenmedim ya :/ bana sor önce

  • elorelia  (05.12.17 10:45:55)
Taşlı maşlı kabarık değil tamam ama çok kalabalık, gözümü yordu. Etekteki o çiçek olduğunu tahmin ettiğim kumaş parçalarını beğenmedim, parça pinçik görünüyor. Sade modelleri daha çok seviyorum.

  • peggy  (05.12.17 11:21:47)
helenistik gelinlik modelleri diye arat, bu tarzın daha sade ve güzellerini bulursun kesin.

  • piremses  (05.12.17 11:29:30)
ben de kabarık klasik gelinlik sevmem böyle elbise gibi severim ama bunu beğenmedim. Çiçekler çok fazla. bunun daha sade ve kırık beyaz bir versiyonu olabilirdi.

  • aquarium  (05.12.17 11:34:28)