[]

Reddit'e Post Atma

Merhaba,

Reddit'e yeni üye oldum. Post atmak istiyorum ama postu atarken "choose where to post? your profile or a subreddit" diye soruyor. Sizce hangisini seçersem postum daha çok kişiye ulaşır? Subreddit seçersem hangi subreddit'e göndermeliyim(hangisinde en çok kişiye ulaşırım)?

Teşekkürler.

 
ne ile alakalıysa ona göndermen lazım. alakalı olan seçenekleri say söyleyelim.


  • pgup  (04.12.17 22:59:31) 
Hangi konuyla ilgiliyse o sub atacaksınız. Gönül dertlerinizi burada daha çok ilgi çeker diye worldnews e atarsanız birkaç dakikaya banı yersiniz zaten. Her sub in kendine özgü şartları vs. var. Türk forum mantığında bi yer değil.


  • khiron  (04.12.17 23:01:16) 
Anladım. Alakalı olana gönderiyorum o halde.


  • l arrache coeur  (04.12.17 23:18:16) 
Reddit'e pek hakim değilim, yorumlarınızı dikkate alıyorum. Ancak genel olarak bilgilendirebilecek bilirkişi varsa aramızda yeşillendirebilir mi? Özellikle post atma hakkında.


  • l arrache coeur  (04.12.17 23:21:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.