vespa'nın 22k tl olması

en düz versiyonu,
hacılar nasıl veriyor bu parayı bu alete? çok değil mi ya?

parayı motora değil markaya ve şekile veriyorlar.

  • orpheus  (03.12.17 21:00:47)
Çok ben 15500 e almıştım 4 sene önce de her sene prim yapıyor ikinci elini ayni fiyata satabiliosun motorlarin voswagen i

  • nihilanth  (03.12.17 21:12:32)
Parası olan adam alıyor, şekil için alıyor dedikleri gibi. Sana bana göre değil o motosiklet. Biz "O paraya şunu alırız" diyoruz.

  • yirmisantim  (03.12.17 21:31:24 ~ 21:36:26)
Ben onun o nostaljik havasını seviyorum mesela kenarda bi o kadar param daha olsa acımam alırım ama şu durumda almam.
Zaten motor merakım da motor merakı değil vespa merakıymış alamayacağımı anlayınca o sevda da bitti.

Soruya cevap: Evet çok :(
  • mutekebbir  (03.12.17 22:39:23)
bu sene bütün motorlar aşırı pahalandı 3-4 bin lira zam yedi geçen seneye göre, 22k olması biraz yeni bi şey yani. her halükarda muadillerine göre pahalı, şekli sebebiyle talep görüyor.

  • yuto  (04.12.17 00:21:42)
Dovizle birlikte uçtu fiyatlar.
Verilir mi o para? Verilir. Satarken de para ediyor sonuçta. Kalitesine de güvenim var benim. 6 yıl falan her tür şartta kullandığım bir 125cc vespam var. Periyodik bakım dışında bir masraf çıkarmadı asla.

  • chavezding  (04.12.17 01:36:10)