[]

Star Wars The Last Jedi nasil olur sizce?

Ben acayip merak ediyorum. Evet Episode VII sallantida olan bir filmdi ve hakli elestiriler yoneltildi ama bundan cok umutluyum. Nasil olur sizce, umutlu musunuz? Snoke teoriniz var mi?
 
Ben episode VII’ı oldukça beğenmiştim. Bundan da ümitliyim, özellikle “a shocking truth” muhabbeti dönüyor yabancı mecralarda o beni bayağı heyecanlandırdı.
Snoke’u akışına bıraktım fazla kafa yorunca insan deli oluyor —> tıpkı rey’in ailesinin kim olduğu gibi. Ha tabi Rey’in bir skywalker olduğuna inanmıyorum. Orası ayrı. :)

  • helena  (03.12.17 17:33:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.