30 günde vücut geliştirebileceğini düşünmek

www.youtube.com

Şu videodaki arkadaş gibi insanları yanlış yönlendiren, sahte umutlar veren, sahte youtuberlardan bıktım. Yüzyılın kanseri bu insanlar. Televizyona aptal kutusu derdik, yerini Youtube aldı artık sanırım. Televizyonda da Youtube'da da arayana kaliteli yayınlar var tabi.

*Before fotoğrafları: Siyah-beyaz ve düşük çözünürlüklü, Pumpsız, Relaxed (Kaslarını sıkmıyor)
*After fotoğrafları: Yüksek çözünürlüklü ve ışık altında çekilmiş, Pumplı (antrenman sonrası çekilmiş), Flexed (Kaslarını sıkıyor)

Bu elemanın kanalını genelde lise çağındaki arkadaşlar izliyor. Yanlış beklentilere sokarak onlara kötülük yapıyor. Söylediklerimde yanılıyor muyum sizce?

spor işi böyle, tamamen kendi reklamını yapmak ya da program satmak-supplement satmak üzerine kurulu. çünkü insanlar okumuyor. okumayan araştırmayan hazıra konmak isteyen insana da müstehak bence. hiç acımıyorum.

bu arada ortalama 70 kg ağırlıkta bir erkeğin herşeyi doğru yaparsa ayda kazanacağı kas kütlesi 250gr.

bonus video:
www.youtube.com
  • orpheus  (02.12.17 16:06:53 ~ 16:16:15)
ben daha çok "insan bir şeyi gerçekten isterse ve çabalarsa başaramayacağı şey yok" kısmına takıldım.

süresi 30 gün değil 90 gün olabilir, istediği kadar uzun da olabilir; yiyorsa navier stokes denklemine girişsin.
  • ron dennis  (02.12.17 16:17:36)
o videoda nedense kol-bacak-kilo-yağ oranı gibi after sonrası sayısal değerleri vermediler, görüntü yanıltıcı olabilir ama 30 gün aynı disiplinle yapılırsa bir fark olması gerek,

ayrıca nasıl ölçtüler bilmiyorum ama before'daki %11 yağ oranı gerçeklikten uzak, %11 yağ oranı demek buram buram karın kaslarının gözükmesi demek.
  • gezegen olan pluton  (02.12.17 16:52:40 ~ 16:53:26)
Video’yu izlemedim ancak bu dediklerini yorum olarak yazarsan belki birkaç kişi görür. Kim bilir, belki yeterince yüksek oy alırsa em üste de çıkar.

Yapabileceğin diğer şey ise elemanın adı soyadına ya da YouTube kanalıma sözlük’te başlık açıp görüşlerini yazman olur.
  • sen git ben geliyorum  (02.12.17 18:35:42)