[]

Bu araba burdan nasıl çıkmış?

i.hizliresim.com

Gece gece bir türlü oturtamadım kafamda anlatsanıza şunu bi


 
burnu ileride, kıçı bize yakın şekilde park etmiş.

önce az bişey düz geri geri gelmiş (ön tekerlekler arka tekerleklerin hizasına gelene kadar).
sonra geri gelirken direksiyonu sağa kırmak suretiyle kıçını sağa, burnunu sola verecek şekilde aracın burnunu sola çevirmiş.
sonra vitesi ileri takıp, direksiyonu düzeltip sola doğru gitmiş.

anlaşılmayacak ne var ki bunda?

yalnız detayları ilginç bir fotoğraf. camdaki karları temizlemeden yola çıkmış bir kadın sürücü.
  • kibritsuyu  (02.12.17 02:22:33 ~ 02:29:19) 
Normal saga kirip geri cikmisdugum gibi gozuken yer geri vites cikip duz vitese gectigi ve tekerleri sola dondurdugu yer.


  • duptıs  (02.12.17 02:22:44) 
Benim aptallığım anladım şimdi sağolun.


  • voyager 1  (02.12.17 02:31:46) 
arkasına sağa alıp geri geri gelmiş ve sonra düz şekilde ilerleyip park etmiş, çok fazla zig-zaglı çizgi ön tekere, diğer çizgi arka tekere ait.


  • gezegen olan pluton  (02.12.17 03:46:27) 
Ön tekerleklerin izinin değiştiği yer direksiyonla değil patinajla oluşmuş. Diresiyondan olsaydı belli bir açıyla yön değişirdi, burada direk aşağı paralel olarak atlama var. Hatta belli bir miktar sağa dönüp, sonra olduğu yerde sola doğru kaymış.

Önden çekiş araç nerden baksan zevksiz ve estetiksiz.

Gizli işsizim. Fazla mesaiyi ekşi duyuru'da geçirip öğlen gidip uyuycam.
  • onemoremile  (02.12.17 11:32:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.