tv izliyor musunuz? ne izliyorsunuz?

türk tv kanalı üyeliği alacağım bulunduğum ülkede. 600 tl gibi bir masrafı var bir seferlik (uydu için). değer mi sizce?

hayır. bahis oynarsam maç. bombalı saldırı olursa canlı yayın haber kanalı.

  • xu  (02.12.17 00:43:26)
evimde yok.
maçları laptoptan izlerim.

  • benaslindayohum  (02.12.17 00:44:51)
izlemiyorum. evlenme programları kalktı, yerine daha beterleri geldi. annemler sürekli izliyor. ben de arada maruz kalıyorum. tvyi atasım var camdan aşağı.

not: arada netten film izliyorum. bir de fi.
  • thomaswantsmore  (02.12.17 00:50:00)
Bulunduğun ülke Türkiyeden daha iyi internet hizmeti sağlıyodur kesin, iptv alsana?

  • England  (02.12.17 01:11:27)
evimde televizyon yok. değmez.

  • AlsterWasser  (02.12.17 01:24:30 ~ 01:31:20)
Televizyon izlemiyorum. Türk TV kanalları çöp.

  • tahin pekmez yoğurt  (02.12.17 02:11:35)
Değmez. Bazi aksamlar beynimin calisacak mecali kalmadiginda o ses izliyorum sadece.

  • rusyalı kozmonot  (02.12.17 02:31:31)
genelde izlemiyorum ama arada haber&spor için bakarım, ha onda da televizyonu açmaya üşenip internetten baktığım olur. youtube televizyonun yerini aldı bende.

dava ile ilgili haber var mı? varsa ne diyorlar diye son bir kaç gündür açıp bir kanalları geziyordum sonra yine youtube'a döndüm. pek çok kanal youtube'da canlı var zaten, televizyonda olmayan haberler de var...
  • late viper  (02.12.17 03:03:06)
Evimde tv yok. Laptoptan netflix izliyorum bir şey izleyeceksem.

  • sopiro  (02.12.17 06:04:55)
5-6 yıldır kesin olarak Tv izlemiyorum. Hani şöyle “Bir açıp bakayım.” bile demiyorum. Evimden de televizyonu çıkardım. İnternette de televizyonların podcast’lerini izlemiyorum elbette.

  • monogram  (02.12.17 13:14:13)
Tv8 atv izliyorum. Bunlar bütün boş zamanımı alıyor.

  • [GODDARD]  (02.12.17 19:57:58)