[]

Vefat edenin tel. no.sunu alış hk. || Ölüm ve varis belgesi nasıl alınır?

Vefat eden birinin numarası uzun süre TL yüklenmediği zaman kapandığında, numarayı TURKCELL varislere satabiliyor.

Bugün iletişim merkezinde öyle dediler.

Şartları ise ölenin ÖLÜM BELGESİ'ni ve varisin VARİS OLDUĞUNA DAİR BELGE götürmek.

Bu iki belgeyi nasıl elde edebilirim?

 
ölüm belgesini hastanede vefat etti ise hastane veriyor, evde vefat etti ise eve çağıırılan doktor ya da cenaze nereye götürüldü ise onlar düzenler. varis olduğuna dair belgeyi ise noterlerden ücret karşılığı alıyorsunuz.

ancak birden çok varis var ise diğerlerinin şu varis hattı alabilir gibi bir belge isteyebilir turkcell ?
  • oscar  (01.12.17 19:36:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.