istanbul'da baba-kız 3 gün

selamlar gençler,

istanbul'da 3 yaşındaki kızımla bir haftasonu kaçalım diyoruz. daha doğrusu ben diyorum.

8-9-10 aralık tarihlerinde üç gün boyu istanbul semalarında ne yapsak? bana kalsa it gibi gezerim, ama çocukla gidilecek bir etkinlik, bir sergi, bir müze falan bişey var mı?

oyuncak müzesi cepte, motorla boğaz turu güzel mi? benim sıpa tekne seviyor.

gece dışarı çıkıp birer süt mü içsek, ne yapsak bi akıl verir misiniz?

canımsınız, teşekkürler.

Miniaturk, vialand, bir de araba varsa ataturk arboretumu veya korulara gisebilirsiniz oksijen temiz hava almaya.

  • mor oje  (01.12.17 10:21:16)
Araba varsa kisirkaya hayvan barınağına gidebilirsiniz. Benim 1 yasindaki kizim cilgin bir hayvansever olduğu icin her hafta goturuyorum. Kendini kaybediyor hayvanlari görünce. Mis gibi bol oksijenli havasi da var oranin. Dondugunde mis gibi uyuyor :)

  • evrenos gazi  (01.12.17 10:24:39)
oyuncak müzesi için küçük bence. siz de o sıkılacağı için tat alamayacaksınız muhtemelen. en iyisi vialand bence de. bir koca günü doldurursunuz. 3 gün de 3 yaşındaki çocukla eziyete dönüşebilir. 2 gün yeter şimdilik. büyüyünce baba kız daha güzel gezersiniz.

  • naksidil  (01.12.17 10:28:52)
planın bir kısmına kesinikle rahmi koç müzesine gitmelisiniz. girişte üst katta özellikle çocuklar için bilim-oyun alanı var, ben bile saatlerce orada zaman geçiriyorum:) öyle eğlenceli bir yer ki bayılıyorum :) hem diğer kısımlarında zeytin fabrikasını, motorları, arabaları gezer, daha neler neler :)

  • denhia  (01.12.17 11:13:47)
rahmi koç müzesi

  • since1907  (01.12.17 11:24:48)
Tavsiyem yok ama bekar bir erkek olarak çok duygulandım. Başından eksik olmayın.

  • yirmisantim  (01.12.17 11:34:02)
yaş itibariyle ve hava da malum akvaryma gidebilirsinz emaar'da, ya da forum'da legoland var
ufaklar için duplo alanı var orayı sevebilir.

  • bordeaux  (01.12.17 11:34:58)
Saklabanlik yapacak bir amca gerekirse kosarak gelirim :)

  • pietro  (01.12.17 11:51:58)
koc+1 (gemi de var orda)
akvaryum
legoland
vialand
hava guzelse macka veya moda cimenler, limonata kurabiye keyfi
adalara da gidebilirsiniz, deniz yolculugu olur.
  • jimicik  (01.12.17 11:52:08)
legoland +1

o yaş grubundan bir kız yeğenim var. özellikle duplolara bayılıyor. ben de legoland'e götüreceğim en kısa zamanda.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (01.12.17 12:05:48)
2 yıl önce falan gitmiştim. Kızınızın seveceğini düşünüyorum. Siz de seversiniz. Akvaryumun tropikal bölümü de var ilgi çekici olabilir.
www.google.com.tr

  • bubiruyaolmali  (01.12.17 14:17:52 ~ 14:18:13)
Hepinize çok teşekkür ederim gençler, güzel bir program yaptık gibi. Bakalım neler olacak...

  • babilbaligi  (04.12.17 15:53:11)