[]

Omuz basi acisi (vucut gelistirme icerir)

Ozellikle shoulder press yaparken sol omuz basinda sert bi aci hissediyorum. 2 hafta falan dinlerdirdim ama ayni yeri tekrar zorlayinca aci tekrar ortaya cikiyor. Bulundugum konum dolayisiyla doktora gitmem zor, bunun disinda ne yapabilirim?
 
Rotator cuff sakatlığı olabilir, öyle bir şeyse eğer doktorsuz halledebileceğin bir şey değil bu.


  • angelus  (01.12.17 00:25:09) 
mutlaka doktora gitmelisin ve zorlayan ve rahatsızlık veren hareketi yapma.

şimdilik çok düşük ağırlıklar ile (2.5 - 5 kg) 20x3
içten dışa ve dıştan içe rotator cuff external rotation yapabilirsin.
  • orpheus  (01.12.17 03:59:04 ~ 03:59:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.