[]

Hub Spot CRM kullanan var mı ?

Onedio'da şöyle bir tanıtımı var;

HubSpot CRM, tüketicilere gönderdiğiniz mesajların hangi saatlerde açıldığı, hangi linklere tıklandığı gibi bilgileri size ileterek daha verimli bir pazarlama yapabilmenize ve müşterileri daha doğru biçimde hedefleyebilmenize olanak tanıyor.

Aynı zamanda kolaylıkla email taslakları hazırlayabiliyor, hangi yeni müşterilerin sitenizde ne kadar vakit geçirdiği gibi bilgilere ulaşabiliyor; böylelikle hedef kitlenizi genişletebiliyorsunuz.


bu nasıl mümkün oluyor, kullananız var mı ?

 
mailde resim varsa kolay. her bir resim, her kullaniciya ayri bir link olarak gidiyorum atiyorum bana zaaxd000000001.JPG, sana zaaxd000000002.JPG diyene. tabi ayri ayri dosya yapmiyorlar. bir link sadece bir kullaniciya ait oldugu icin mail istemcisinde resimler otomatik yukleme aktifse direk kimin ne zamanda actigini anliyorlar.

musteriler sitede ne kadar vakit geciriyor -> bu da basit, google analytics tarzi.
  • eksimtrak  (30.11.17 14:33:33) 
biz kullandık pampa , hangi kısmı anlaşılmaz geldi sana ?

gönderilen her email için takip mekanizması var , linkler kullanıcıyı browserdan tanıyor , browsera login olduğun emaili alıp kişi bilgisini ve eylemlerini takip ediyor .

sonrasında bize yetmediği için salesforce a geçtik ..
  • kennym  (30.11.17 14:59:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.