kilicdaroglu'nun belgeleri

bi ise yarayacak mi? tayyip yine kandirildim diyecek mi? sizce yakin donem icin herhangi bir denge degisir mi?

rte canlı yayında "ülkenin anasını sikim" dese de, ülkede değişen bir şey olmaz. biz bunları hep yazdık. değişen bir şey olmayacak.

  • mahone  (29.11.17 20:33:24)
Ne belgesi arkadaş çıkmış yine bir şeyler sallamış millet gaza gelmiş.

Eğer gerçekten elinde bir şey varsa wikileaks gibi bir site açar paylaşır şu anki yöntemle devam ettiği sürece merak edip haberlerini okumuyorum bile.
  • catch the arrow  (29.11.17 20:36:10)
tam gg'lik birşeyler yazmıştım. şimdi bir de yok yere mahpuslara düşmeyelim.

yavuz hırsız ev sahibini bastırıyor, olan bu.

muaviye'nin şamlıyla olan hikayesi de var ortada, zübük denen bir başyapıt da...

ne desek boş, hiçbir anlamı yok. güce, paraya, betona, asfalta tapıyor insanlar.
  • runagain  (29.11.17 20:49:01)
Zarrab olayının gündemde olduğu bir zamanda bu belgelerin ortaya çıkarılması tesadüf olamaz. Önceki iddialar gibi öylece kalır. Chpli ulusalcı kanat, ne günlere kaldık diye düşünüyorlardır.

Denge yok ki değişsin.
  • 1adam  (29.11.17 21:13:00)
@1adam, sen nasıl 1adam'sın ya?

yahu bu zerrabı sevgili cumhurbaşkanı, gözaltına alındığı dönemde "hayırsever bir işadamı olarak biliyorum" diye savunmadı mı?

iki bakan buna plaket vermedi mi?

a hbr adlı şeye, arkasına türk bayrağı yerleştirilmiş bir şekilde röportaj yapılmadı mı?

cari açığı kapatan adam, milli kahraman muamelesi çekilmedi mi?

şimdi bir akpli çıkmış "gizli bilgi" diyor, diğeri "sahte" diyor, cumhurbaşkanı "ticari belge" diyor. karar verin yalan mı, gerçek mi?

daha düne kadar memur, işçi, esnaf olan adamlar; boş gezen adamlar milyon dolarlarca havale yapıyor. hiç mi vicdanınız yok sizin?

utanç verici şu durumunuz. hayatında bir kez olsun hakkı tuttun mu hiç? güçlüyü, zengini değil ha!! firavun döneminde yaşasan bir numaralı firavuncu mu olurdun? taş üstüne taş koyuyor diye!!!! çünkü dünya tarihinde en çok taş üstüne taşı o koydu.

hiç allahtan korkmaz, kuldan utanmaz mısınız? hiç yüzünüz de mi kızarmaz? alemi kör, sersem mi sanırsınız?

düne kadar kanka olduğunuz hocaefendiniz, barzani, zerrab... satan satana.

gerçekten bu olan bitenin ticaret olduğuna inanmamızı mı bekliyorsunuz?

cidden daha bu 15-20 yıl önce alt-orta sınıf vatandaşların bir anda milyon dolarcıkları olmasını sorgulamayalım mı?

ve sen de burada akp ile din ile ilgili bir duyuru olduğunda hemen gelip bilgiç bilgiç yazacaksın. sen dindarsın he? muhafazakarsın? sen müslüman? yarın allaha karşı da şahitlik edersiniz ha? münker nekire de "nereden edinmiş bu bilgileri" falan dersiniz?
  • runagain  (29.11.17 21:33:24)
@runagain ben üstteki soruya cevap verdim. Senlik bir şey yok.
24 Kasım öğretmenler gününün kutlamasını bile sabote ettin duyurunla.
Bak bu kadar karamsarlık iyi değil. radarların benim yazdıklarımı algılama konusunda çok keskin :) forget me. be happy

Din konusunda yazdıklarım kaynaklara dayanır. Siyasette ise düşündüklerimi söylüyorum. Tuhaf bir şey yok bunda
  • 1adam  (29.11.17 21:45:06 ~ 21:49:10)
Adam belgeler gercekse istifa ederim dedi. Demek ki gerçek değil. Ayrıca Arakan'a Somali'ye gönderiyorsa helali hoş olsun reisime.

  • partizan  (29.11.17 21:54:58)
@1adam, allah seni bildiği gibi yapsın :)

islam diye bir din varmış... orda dermiş ki: hak yiyenin, yedirenin, destek olanın, omuz verenin allah belasını versin.

hoca efendi bozuntularının ne bot olduğu çıktı ortaya. diğerleri de çıkacak şeker :)

ne takip edeceğim seni ve yazdıklarını? bir bilgi kırıntısı mı var, en ufak fikir mi? goygoydan başka bir şey yok. sıkışınca, cevap veremeyince de üç beş ingilizce yeahhh mannn be happy :) güldüğünü göreceğim inşallah... buraya yazıyorum. inanıyorsun di mi şeker :) o hesap gününde tatlı :) münker nekire de dersin bunu :) i'll be happy man... be cool.
  • runagain  (29.11.17 22:02:58)