[]

hiking backpack mevzuları

selam seyahat severler, alpine, deuter gibi markalar arasından hiking için backpack kullananlardan marka tavsiyesi isteyecektim.

normalde sırt çantası ile seyahat ediyorum (ryanair gibi ucuz havayolları ile), couchsurfing vs'den evime kalmaya gelenlerde bolca bu tip çantalardan gördüğüm için bu markalara geçiş yapmanın daha mantıklı olacağını düşündüm.

bu tip kullandığınız çantalardan tavsiye edebileceğiniz var mı acaba? ya da genel olarak bu konu ile ilgili sözlükte bilgiyi hangi başlıkta bulabilirim acep?

sağolun, varolun.

 
Hiking icin mi cantayi kullanacaksiniz yoksa seyahat icin mi anlayamadim :/

Ben gunubirlik hiking yapiyorum genelde, ya da daha dogrusu birden fazla gun ise tek bir yerde kaldigim icin gunubirlik gidip geliyo gibi oluyo. Jack wolfskin'in 25 litrelik cantasini kullaniyorum. Yagmurluk-polar-yemek-1lt su sisesi-bere vb-powerbank-gozluk kabi-harita-kitap-cuzdan-mendil-ufak not defteri+kalem ve su anda aklima gelmeyen 1-2 sey daha sigiyor.

Su canta:

www.blackcomb-shop.de

Dayanikliligi ve rahatligindan oldukca memnunum su ana kadar.
  • kuehles blondes  (29.11.17 21:25:51) 
seyahat için kullanmak istiyorum. sadece kabin bavuluna izin verilen uçuşlarda, sırt çantası yerine bunlardan kullanmak istiyorum. amele gibi kabin bavulu çekmekle uğraşmak istemiyorum.

wenger sırt çantamın içine kıyafetlerimi tıkıyorum ama, çanta taşımayacak gibime geliyor bir noktadan sonra, bi de çanta enine genişlediği için kaplumbağa gibi oluyorum. çantanın asıl amacı bu olmadığı için çok da şikayet edemiyorum.

sırtımın içine etmeyecek, azıcık daha hoş görünecek, kullanışlı birşey arıyorum.

içine çadır, mat sıkıştırmak için değil de, üst baş, kazak, havlu falan koymak için istiyorum.
  • bonjurkes  (29.11.17 21:36:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.