[]

İngilizce tezin yazı dilinin geliştirilmesi için çözüm?

Mümkünse ana dili İngilizce olan birinin tezimi okuyup noktalamasıdır, bağlacıdır, edatıdır girişip mümkün olan en akıcı formuna getirmesini istiyorum. Ama böyle birini nasıl, nereden bulurum? Sayfa başı ne kadar para alır? Tabii ki teknik birçok detay var konu hakkında uzmanlığı olmayan birinin anlamasını zorlaştıracak ama o kısımlar bir kenarda dursa da Intro, Background vb. kısımların bir elden geçmesini istiyorum. Var mı tavsiyesi olan?
 
Alaninda anadili Ingilizce olan bir profesorle anlasabilirsin. Ornegin business administration professor proofreading seklinde aramalar yap.


  • Traveller  (29.11.17 13:00:19) 
Fiverr.com


  • aks-i endaz  (29.11.17 13:25:29) 
Fiverr'ın sistemini çok bilmiyorum da tezimi tanımadığım birine açmaya çekinirim açıkçası. Daha güvenilir bir platform, yöntem gerek bu yüzden.


  • jack of hearts  (29.11.17 13:34:44) 
aradiginiz sey proofreading hizmeti, ingiliz dili/ceviribilim ogrencileri yapabilir cogunlukla para kazanmak icin.

veya starbucksta orada burada ilanlar olur anadili ingilizce olanlardan, oralara da bakabilirsiniz.
  • lanc  (29.11.17 13:47:36) 
konun mühendislik ise kısa cümleler akıcılığını arttıracaktır yazının. bu da basit bir tavsiye olsun.


  • rain when i die  (29.11.17 14:43:57) 
@Traveller, lanc
Teşekkürler. En azından keyword'ü öğrenmiş olduk.

@rain_when_i_die
Aynen. İngilizce yazarken bir tam karışlık tek cümle filan yazabiliyorum bazen. İşte tam olarak bu sebeple ihtiyacım var böyle bir şeye tam olarak.
  • jack of hearts  (29.11.17 16:36:37 ~ 16:36:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.