IOTA almak

poloniexte duruyor benim bitcoinler. iota alacaktım geçen hafta, poloniexte yoktu. alamadım. şmdi de uçmuş.

hala almak istiyorum. 40-50 katına çıkacak diye düşünüyorum. hangi borsadan alabilirim ve oraya nasıl aktarabilriim bir miktar bitcoini?

market hacmine ve coin sayısına bakarsan 40-50 katına çıkmayacağını görebilirsin.

iota'nın aktif işlem gördüğü borsalar:

coinmarketcap.com
  • orpheus  (29.11.17 12:02:23 ~ 12:04:10)
market hacmi ve coin sayısı iota gibi altyapısı olan kripto paralar için yeterli fikri vermeyi sağlamaz.

rakamsal bir iddiam yok ama üst noktada iotanın limiti olduğunu düşünmüyorum.
  • shenergy  (29.11.17 12:21:39)
Bitfinex de var. Hatta en çok altcoin orda diye biliyorum.

  • vassal  (29.11.17 12:32:09)
bitfinex veya binance

  • partizan  (29.11.17 12:44:41)
Bitfinex ve binance'den alabilirsiniz. İyi arastirmadan almamanızı, fomo ile alinan cogu seyin uzun sure bag holderliga sebep olabilecegini hatirlatmak isterim. İlk 10daki bir altcoinin 40-50x yapmasi ise pek gercekci bir dusunce degil diye dusunuyorum (seneler sonra, belki)

  • gibicibicis  (29.11.17 12:46:20)
iota olan bir borsada hesap açıp btc deposit adresini alıp o adrese bitcoin göndermen gerrekiyor.
40-50 katına çıkacak diye alıyorsan hiç alma, çünkü yakın gelecekte imkansız

  • dafuq  (29.11.17 13:21:52)
bitcoin gonderme kesinri cok olur. eth olarak gonder.

  • partizan  (29.11.17 16:11:21)
binance en güvenlisi. önce türk borsasından btc veya eth alıcaksınız, sonra ortaya transfer edip iota'ya çevireceksiniz. üye olmak için- goo.gl

  • kamile necaset  (12.12.17 14:55:47)