[]

Çağrı reddetmeli telefon

Çağrı reddetmeli/meşgule atmalı sabit hat telefon modeli var mı? Kargo şubesine ulaşma çabalarım sonucu var gibi hissediyorum.
 
Telefonu cebe yönlendirmiş olabilirler. Ayrıca o telefon sesi onlara artık yokmuş gibi geliyor. Çalmasa bi eksiklik hissedecekler yani :)


  • vassal  (29.11.17 12:33:34) 
Çalma olayı değil mesele. Kiminde ilk çalışta meşgul sesi veriyor, kiminde on kere çalıyor. Açan olmuyor tabii de bu meşgul sesine anlam veremediğim için sordum.


  • devilred  (29.11.17 12:52:55) 
telefonun prizini çekersen çalıyor gözüküyor zaten


  • argent dawn  (29.11.17 12:54:50) 
Bazı kargo şubelerinde telesekreter sistemi oluyor. işte kargo takip için 1 kurye çağırma için 2 gibi. belki o sistemden vardır. çağrı alma kapatılabiliyor o sistemlerde diye biliyorum. ses kaydı yerine otomatik bir ton veriliyor tahminime göre.


  • vassal  (29.11.17 13:04:52) 
Yok yahu, bildiğin çalıyor, ilk çalıştan sonra meşgule düşüyor. Cebe yönlendirme mantıklı ama iki numarayı da yönlendirmiş olmaları lazım bunun için de. Soruma hala cevap arıyorum kısacası.


  • devilred  (29.11.17 13:14:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.