[]

sözlükçülerin başından geçen doğaüstü olaylar

Bu baslik hakkinda ne dusunuyorsunuz, takip ediyor musunuz? Bazilari cok ilginc ve aciklanamaz degil mi? Ya da gizemi sevdigimiz icin mi aciklanamaz bulmak isimize geliyor ve hosumuza gidiyor?
 
Birisi vardı orada onu okuyordum çok müthiş yazıları vardı sonra hepsini silip kitap olarak bastırdı. Ben de başımdan geçen bir olayı yazmıştım ama çok fazla soru gelince sildim.


  • goodman  (27.11.17 18:33:30) 
milyonlarca yasam, onbinlerce yazar ve yasanmisliklari bir araya geldiginde yasanma yuzdesi cok cok dusuk olaylarin yasanmamasi daha dusuk ihtimal halini alir. science bitch!


  • ateistanbul  (27.11.17 20:48:13) 
Baktim bir ara. Su an net hatirladigim bir sey yok.

Genel olarak, bu tür deneyimlerin mumkun olduguna inaniyorum. nacizane yasadiklarim da var.
  • runagain  (27.11.17 20:54:18) 
Hepsinin ya mantıklı bir açıklaması ya da yaşayanların zihinsel problemleri olduğunu düşünüyorum. Doğaüstü olay diye bişey yoktur.


  • shenergy  (27.11.17 21:09:07) 
doğaüstü diye birşey yoktur. insanların uydurması, inanmak istemesi, ilginç tesadüfler ya da güzel tezgahlanmış numaralar vardır.

(bkz: james randi)
  • orpheus  (28.11.17 03:20:26 ~ 03:20:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.