[]

homend süpürge

elektrik süpürgesi alacağım. toz torbasız.
daha önce homend dustbreak giriş modeli bir şey kullanmış f/p den memnun kalmıştım. ama şimdi evim büyüdü, daha büyük ve kaliteli bir şeye ihtiyaç var.

yine homend mi alayim yoksa başka bir şey mi tavsiye edersiniz?
dysona param yok. maraton için de çabuk bozuluyor yedekparça pahalı servis ilgisiz demişler.
homend de olsa ne kadar uçmuş fiyatlar :/

homend diyenlere ek soru:
hangisi? 2 ve 3 arasında ne fark var anlamadım.

1)www.homend.com.tr

2)www.homend.com.tr

3)www.homend.com.tr

teşekkürler.

 
soruma mobil edit:
hurricane 150 watt emiş gücüne sahip, toz kapasitesi 1.5litre.

dustbreakler 220 watt emiş gücüne sahip. ustelik 1.8 lt toz kapasitesi var. hem de halıda ve seramikte a enerji sınıfı. e hurricane'den daha da ucuz. nasıl oluyor?
  • balik kraker  (27.11.17 13:01:56) 
Rowenta RO6993EA X TREM POWER

Biz dün akşam buna baktık nişanlımla. 1133₺ tefalde. Zubizu ve artı indirimle 850’ye geliyor. Çok beğendim aleti.

Süpürge alırken ses, çekiş gücü, toz hapsetme gibi özelliklere bakmalı. Bu baktığımız bütününden de A almış. Aşağıdaki linkte ürün özellikleri kısmında bu dediğim özellikleri detaylıca anlatıyor. Bakmanda fayda var.

Alacağım süpürge
www.hepsiburada.com

Özelliklerin yazdığı link
www.hepsiburada.com
  • sylr  (27.11.17 13:02:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.