[]

pdf tıp kitabı lazım

merhaba dostlar aşağıdaki kitapların pdf veya ebook'una ihtiyacım var. kitaplar çok pahalı bir öğrenci için. internette biraz gezindim ama bulamadım. bir öğrenci arkadaşınıza sınavları öncesi yardım etmiş olursunuz bulup paylaşırsanız. (türkçeleri olursa daha harika olur tabi)

1- walter siegenthaler differential diagnosis in internal medicine: from symptom to diagnosis
(www.kitapyurdu.com&manufacturer_id=173417)


2- cardiology 8th revised edition by Desmond g. julian, j. campbell-cowan, james m. mclenachan
(www.guneskitabevi.com)

 
Birincisi surada var: gen.lib.rus.ec


  • evrim halkasi  (27.11.17 11:58:03) 
selam,
wetransfer ile ilkini yollayabilirim, mail adresiniz nedir?

edit: evrim halkası benden önce ulaştı tabii ki :)
  • kay adams  (27.11.17 11:59:31 ~ 11:59:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.