İnternet kullanımlarına bakma.

Merhabalar.
Evde wifi kullanıyoruz. ama bir arkadaşın 7/24 torrent kullandığını tahmin ediyoruz. kullanmıyorum diyor ama internet bazen çok yavaş oluyor. ya bu ne arayalım falan dediğimizden 5dk sonra düzeliyor. bazen de düzelmiyor.

velhasıl ben bir yerden ya da programdan bizim modemden hangi ip ya da alet neyse artık kaç gb internet kullanış nasıl öğrenebilirim? bu durum gerçekten sinir bozmaya başladı. eğer arkadai kullanıyorsa iptal ettirip vın alacağım. ıspatlayabilsem öpcem belasını da...

modem arayuzune gırıp o anda kım kac kb data cekıyor gorebılırsınız, dıger turlu toplam kac gb cekıyor gıbı ıstatıstıkler var mı bılemedım, klavyem bozuldu, kelımeler ıcın kusra bakmayın

  • probiyotik  (27.11.17 00:22:06)
modem marka modeli?

  • papazi dovdurmeyecektik  (27.11.17 00:40:32)