iPhone 7 alınır mı?

Üst modelleri çıktığı için yavaş yavaş update'lerle kullanılmaz hâle gelir mi yoksa komplo teorisi mi bunlar? Onun yerine şunu al dediğiniz şeyler de olabilir, ios android fark etmez.

Daha erken yahu. 5s'i bile daha cekmedi diye biliyorum. 7 bir alt model su an alinir tabi. Illa en sonu alacak diye bir sey yok hatta bence musriflik bile.

  • mor oje  (26.11.17 12:07:25)
6s ve 7 gayet alınabilir modeller. kırmadığınız sürece min 3-4 sene garanti.

  • nuisance  (26.11.17 12:50:24)
Alınır, en az 4 sene güncelleme alir.

Yeni nesil, güçlü bir işlemcisi var. Daha uzun süre de güncellenebilir.

6s kullanıcısı olarak bir performans problemi yasamadigima göre, 7 de üzmez.
  • fever  (26.11.17 14:23:15)
Arkadaşım geçenlerde aldı iPhone 7 hoparlörde problem vardı, güncelleme geldi sonra düzeldi sıkıntı ama en başta sıfır alınan bir üründe böyle bir durumla karşılaşmak düşündürüyor biraz. 6s kullanıyorum iki seneyi geçti ilk günkü gibi kullanıyorum.

  • Uncle Sam  (26.11.17 16:00:47)
@lana del rey,

katılmadım sana. ikinci telefon olarak 5S kullanıyorum ve hiç bir sıkıntısı yok.
  • fever  (26.11.17 20:32:21)