BIr anda gelen mutsuzluk, karamsarlik, yalnizlik hissi icin ne yapiyorsunuz

Sabah is arkadaslari ile gorustum sonra yakin arkadasimla kahve ictik. Eve geldim ve inanilmaz kotu hissediyorum

Acimizi yaşayıp geçmesini bekliyoruz.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (25.11.17 20:06:00)
Nazar degmis.

  • duptıs  (25.11.17 20:06:53)
Neden? Bi sebebi olmalı o sebebi

  • benaslindayohum  (25.11.17 20:22:23)
Herhangi bi duygu gibi normal karsiliyorum, rutinim neyse onu yapiyorum. Her duygu gibi o da gecici ve hayatin bir parcasi. Bi seyler uretmek, agirlik kaldirmak, zihni calistiracak seylerle ugrasmak bu duyguyu azaltiyor kanimca

  • ordinov  (25.11.17 20:34:38)
eğlenceli geceden eve dönünce yaşanan mutsuzluk :(( sözlükte çok sevdiğim bir başlıktır.

(git: eksisozluk.com)
  • noxell  (25.11.17 20:41:08 ~ 20:42:18)
Mumkunse uyuyorum.

  • rusyalı kozmonot  (25.11.17 22:14:54)
arkadaslarinla guzel bir gun gecirip yalniz kaldiginda mutsuz ve kotu hissediyor olman yakin zamanda ayrilik veya seni o seviyede uzmus bir olay yasamissin izlenimi verdi. ben o tarz durumda oldugum zamanlarda eglenceli, beni mutlu edecek bir seyler izlerdim ve cok ise yarardi. ozellikle arkadaslik iliskilerini iceren komediler mesela. 10 sezon friends uzerine 9 sezon the big bang theory izledim ben o donem, bir suru de woody allen filmi aralarda. o donemin sonunfa zimba gibiydim, tavsiye ederim.

  • in vino veritas  (25.11.17 22:22:11)
açıp youtube'u idris usta videolarını izliyorum.

  • karpuzpeynirekmeksu  (25.11.17 23:34:34)
ingiliz sitcom'ları izleyip hayvan gibi gülüyorum.

  • gebere jackson  (26.11.17 00:50:06)
behzat ç. ya da işler güçler izliyorum geçiyo çoğunlukla

  • dafaisss  (26.11.17 00:52:42)
Bazi arkadaslarinizi sevseniz bile onlarin yaninda kotu hissedebiliyorsunuz... bu kisiyle arsniza mesafe koyun derim.. benim boyle bir arkadasim var, seviyorum da ama ne zaman yanindan ayrilsam kotu hissediyorum.

Bu aralar the good place e cok guluyorum. Oneririm..
  • chezsoi  (26.11.17 07:40:11)