[]

Uçak bileti

7 gün sonraya bir bilet almak istiyorum
Bilet fiyatı şu an 120 tl görünüyor.
13 tl ye sınırsız değişiklik hakkı butonu var
5 tl ye fiyatı sabitleme diye bi kutucuk var

5 gün sonra netleşecek kararım ama iptal olmayacak bilet en fazla ertelerim.
O yüzden sınırsız değişiklik hakkını da alıp 132 liraya alayım mı

Bır de bu 120 tl fiyatın içinde 8 tl hizmet bedeli 14 tl check in bedeli var. Pegasusta artık check in bedelini ödemek zorunlu mu oldu?

 
Sınırsız değişiklik alırsanız daha sonra değiştireceğiniz bilet daha fazla ise aradaki farkı sizden alıyor.

Pegasus eskiden 7 tl (yurtdışı 7 euro) check-in ücreti alıp online check-in yapınca iade ediyordu. Şimdi sadece 5 tl gibi bir tutarı iade ediyor. Herkese diyorum mail atın. Bu yüzden bilet almaktan vazgeçtim falan diyin diyorum. Kimsenin umrunda değil.
  • manuelka  (25.11.17 17:16:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.